TAROT KARTLARıNıZı NASıL KARışTıRıRSıNıZ

Tarot Kartlarınızı Nasıl Karıştırırsınız

Tarot Kartlarınızı Nasıl Karıştırırsınız

Blog Article

Tarot'a yeni başlayanlara tamamlamayı öğretmeye gelince, her zaman en başta ortaya çıkan bir soru, kartları nasıl karıştırmaları gerektiğidir. “Yanlış” yapmaktan korkuyorlar ve lojistik açıdan, genellikle normal oyun kartlarından çok daha büyük olan Tarot kartlarını karıştırmaya alışık değiller.

Çoğu şeyde olduğu gibi, Tarot'u karıştırmanın kişisel bir tercih olduğunu düşünüyorum. Her şey yolunda, işinize geleni yapın.

Ancak karıştırma şeklinizde tutarlı olmakta, bunu bir nevi ritüele dönüştürmekte fayda var diye düşünüyorum. Sizin için çalışan bir karıştırma rutini oluşturun ve buna bağlı kalın. Bu şekilde, yüksek benliğinize ve evrene kartları okuyacağınızın sinyalini veriyorsunuz ve kendinizi başka bir zihniyet veya varoluş durumuna geçiriyorsunuz.

Ayrıca, bu tür tutarlı bir uygulamanız varsa, kendinizden şüphe duymaz veya yanlış yaptığınızı düşünmez ve kendinizi doğru kartları seçmediğinize ikna etmezsiniz. Kendinize ve karşınıza çıkan kartlara güveneceksiniz.

Ben şahsen, kartları poker stilinde bükmek yerine kartları nazikçe karıştırmayı seviyorum. Kartlarıma zarar vermek istemiyorum. Sorulan soruya konsantre oluyorum ve doğru gelene kadar, yeterli olduğunu hissedene kadar karıştırıyorum.

Sonra kartları sol elimle üç yığına böldüm ve sonra bu yığınları tekrar bir araya getirdim ve üstten dağıttım.

Bir başkası için okuyorsam, kartları karıştırmak yerine onlardan kesmelerini isterim. Daha sonra genellikle kartları dağıtırım ve sorularına konsantre olurken okumaları için kartları seçmelerini sağlarım.

Başkaları için okursanız, kartlarınıza dokunan diğer insanlar hakkında ne hissettiğinize karar vermelisiniz. Yine, kişisel tercih meselesidir. Diğer kişi için karıştırabilir ve çizebilirsiniz. Veya kartlarınızı karıştırmalarını istiyorsanız, değerli destelerinize zarar vermemeleri için nasıl yapacaklarını söylemekten çekinmeyin.

Günlük ücretsiz fal haklarınızla hızlı bir şekilde kahve falı, tarot falı,aşk falı baktırabilirsiniz.

Bunun yanında falınızı beklerken sevdiğiniz insanlarla burç uyumunuza , günlük, haftalık ve aylık burç yorumunuza bakabilirsiniz.

Tarot falı baktırmak için 3 tarot kartını geçmiş,şimdi,gelecek olarak seçtikten sonra hızlı bir şekilde falcılarımıza gönderebilirsiniz.

Kahve Falı Baktırmak için fincanınızın 3 farklı resmini çekin ve falcılarımıza gönderebilirsiniz.

Zar falı baktırmak için telefonunuzu sallayıp şansınıza gelen zarlar ile falınızı falcılarımıza gönderebilirsiniz.

Aşk Falı baktırmak için sizin ve sevdiğinizin ismini, doğum tarihi girdikten sonra fotoğrafınızı falcılarımıza gönderebilirsiniz.

Fal Tarihçesi :


Fal, bazı alet ve araçlarla ya da bazı yöntemlerle, içinde bulunulan zamanla veya gelecekle ilgili yorumlar yapma ve burada tahminlerde bulunma işidir. Fal bakan kişiye falcı denir. Yüz falı, tarot, iskambil falı, bakla falı, el falı, kahve falı gibi birçok fal çeşidi bulunur.

Report this page